• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Черновцы (с 10.06)

P-TRANS/ФОП Опирук О.В
Виїзди: 17 Жов, 18 Жов, 19 Жов, 20 Жов, 21 Жов, 22 Жов, 23 Жов, 24 Жов, 25 Жов, 26 Жов
  1. 17:30Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 20:10Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  3. 21:20Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  4. 23:30Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  5. 02:50Медика celnice (PL-UA)
  6. 04:30Шегині celnice (UA-PL)
  7. 05:40Львів Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
  8. 06:10Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  9. 08:10Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 08:50Теребовля Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
  11. 09:40Чортків Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
  12. 10:20Заліщики Aut. Nádr., bul. Stefanika 13
  13. 11:30Чернівці Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Перевізник: P-TRANS/ФОП Опирук О.В
  • Багаж: 1 шт. до 25 кг (100x50x30)-бесплатно, ручной багаж до 5 кг (60x40x30)-бесплатно
  • Знижки: 10% Молодежь 13-26
    10% Группа от 6 чел.
    10% Пенсионеры от 60 лет
    20% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя