• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Скадовск

ФОП Чайківський Б.Ю.
Виїзди: 22 Жов, 27 Жов, 1 Лис, 6 Лис, 11 Лис, 16 Лис, 21 Лис, 26 Лис, 1 Гру, 6 Гру
  1. 07:30Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 13:45Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
  7. 20:00Корчова celnice (PL-UA)
  8. 21:50Краковець celnice (UA-PL)
  9. 23:50Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 02:50Підволочиськ Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  12. 03:05Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  13. 04:15Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  14. 05:05Летичів Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  15. 06:30Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  16. 07:25Немирів Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  17. 08:20Гайсин Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  18. 09:35Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  19. 13:10Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  20. 13:30Одеса Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  21. 15:50Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 17:20Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: ФОП Чайківський Б.Ю.
  • Додаткова інформація: Билет обязательно распечатывать!
  • Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - с доплатой

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя