Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Гдыня - Каменец-Подольский (промо)

ТОВ Тур-Транс-Р (Романишин)
Виїзди: 11 Кві, 13 Кві, 15 Кві, 17 Кві, 19 Кві, 21 Кві, 23 Кві, 25 Кві, 27 Кві, 29 Кві
  1. 12:30Ґдиня Автовокзал, пл. Конституции, 1
  2. 13:50Ґданськ Автовокзал, ул. 3 Maja, 12
  3. 16:30Бидгощ Автовокзал, ul. Jagiellońska, 58
  4. 17:40Торунь Автобусная остановка, ul. Dąbrowskiego 26
  5. 21:30Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 02:45Гребенне таможня (PL-UA)
  7. 04:50Рава Руська таможня (UA-PL)
  8. 06:30Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  9. 07:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  10. 08:10Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  11. 09:00Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  12. 09:40Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  13. 10:10Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  14. 11:10Коломия Автовокзал, ул. Антоненка-Давидовыча
  15. 12:00Снятин Автовокзал, ул. Винниченка 1
  16. 12:40Чернівці Автовокзал, ул. Главная, 219
  17. 13:30Хотин (Чернівецька обл.) Автовокзал, ул. Васильева, 86б
  18. 14:10Камянець-Подільський Автовокзал, ул. Князив Кориатовичей, 19
  • Перевізник: ТОВ Тур-Транс-Р (Романишин)
  • Багаж: 1 шт. до 25кг(60х40х20) - бесплатно, каждая следующая - 20 % от стоимости билета
  • Знижки: 10% Пассажиры старше 60 лет
    10% Молодежь 12-26 лет
    10% Группа от 5 человек
    20% Дети 6-12 лет
    50% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя