• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут (Познань) Львов - Скадовск

  1. 23:50Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  2. 01:00Золочів ул. Сечевых Стрельцов, 30, возле Кафе/Шиномонтаж
  3. 02:00Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  4. 02:50Підволочиськ Автобусная остановка, ул. Тернопольская, 15А
  5. 03:05Волочиськ Автовокзал, ул. Независимости, 30
  6. 04:15Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  7. 05:05Летичів Автовокзал, ул. Ю. Савіцького 1 (ул. Шевченка)
  8. 06:30Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  9. 07:25Немирів Автовокзал, ул. Горського, 10
  10. 08:20Гайсин Автовокзал, ул. 1-го Травня, 129
  11. 09:35Умань Автовокзал, ул. Киевская, 1
  12. 12:45Коблеве Автовокзал, ул. Одесская, 4
  13. 13:10Одеса Центральный Автовокзал, ул. Колонтаевская, 58
  14. 13:30Одеса Автовокзал "Старосенная", пл. Старосенная, 1A-2
  15. 15:50Миколаїв Автовокзал, пр. Богоявленский, 21
  16. 17:20Херсон Автовокзал, ул. Полковника Кедровского, 1
  • Перевізник: Bilovus V.B.
  • Додаткова інформація: Посадка возможна с электронным билетом. Возможна задержка прибытия на 2-12 часов в связи с очередями на границе.
  • Багаж: 1 шт. до 30кг(60х40х20) - бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя