• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Живец - (Броды) Киев (2)

Анатолий Кантор
Виїзди: 21 Лис, 22 Лис, 23 Лис, 24 Лис, 25 Лис, 26 Лис, 28 Лис, 29 Лис, 30 Лис, 1 Гру
  1. 15:10Живець Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 2
  2. 15:45Бельсько-Бяла Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  3. 16:15Пщина ul. Broniewskiego 1, parking near Aldi supermarket
  4. 16:45Тихи Autobusová zastávka, st. Wyszyńskiego (poblíž Lodowisko)
  5. 17:25Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 19:15Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 21:40Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 02:25Зосін celnice (PL/UA)
  9. 04:00Устилуг celnice (UA/PL)
  10. 06:10Червоноград Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
  11. 06:30Радехів (Львівська обл‎.) ul. Stoianivska 36, čerpací stanice OKKO
  12. 07:30Броди Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  • Перевізник: Анатолий Кантор
  • Багаж: 1 сумка бесплатно, каждая следующая - 10% цены билета (только при наличии свободного места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя