• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Слупськ - Херсон

Тернвояж
Виїзди: 24 Лют, 25 Лют, 26 Лют, 27 Лют, 28 Лют, 29 Лют, 1 Бер, 2 Бер, 3 Бер, 4 Бер
  1. 07:40Слупск Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
  2. 09:20Ґдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  3. 10:30Ґданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  4. 14:00Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  5. 17:00Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  6. 19:30Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 23:00Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 02:00Дорохуск celnice (PL-UA)
  9. 04:00Ягодин celnice (UA-PL)
  10. 05:10Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  11. 07:10Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  12. 09:10Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  13. 11:10Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  14. 14:10Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  15. 16:10Первомайськ (Миколаївська обл.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  16. 17:10Южноукраїнськ Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  17. 17:50Вознесенськ Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  18. 19:30Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  19. 21:00Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: Тернвояж
  • Додаткова інформація: Возможна задержка прибытия на 2-12 часов в связи с очередями на границе.Перевозка животных запрещена. Билет обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (40х40х60) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета. Максимальное количество багажа 2 шт. до 30 кг на пассажира. Велосипеды и инвалидные коляски перевозить нельзя. Детская коляска в сложенном виде - бесплатно. Животные запрещены.
  • Знижки: 30% Дети 3-10 лет
    50% Дети 0-2 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя