• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Борисполь - Голенюв

Мустанг Транс
Виїзди: 21 Жов, 23 Жов, 25 Жов, 27 Жов, 29 Жов, 31 Жов, 2 Лис, 4 Лис, 6 Лис, 8 Лис
  1. 07:30Бориспіль Letiště
  2. 10:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 12:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 13:30Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  5. 15:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 17:00Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 18:30Володимир-Волинський Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  8. 21:00Ягодин celnice (UA-PL)
  9. 21:10Дорохуск celnice (PL-UA)
  10. 23:00Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 01:00Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
  12. 02:30Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  13. 06:30Познань Dworzec Górczyn, ul. Zgoda
  14. 08:00Гожув-Велькопольский Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  15. 09:30Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  16. 11:00Голенюв Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego 18
  • Перевізник: Мустанг Транс
  • Багаж: 1шт 25 кг.- бесплатно, дополнительный багаж - 40UAH/5PLN
  • Знижки: 10% Группа от 6 чел.
    50% Дети 0-12 лет
    99% Дети 0-4 (без багажного места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя