• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Салерно (с 28.08)

  1. 07:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 09:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:30Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 20:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 00:50Чоп celnice (UA-HU)
  6. 00:55Захонь celnice (HU-UA)
  7. 07:30Торнісентміклош celnice (HU-SI)
  8. 07:40Пінце celnice (SI-HU)
  9. 11:00Сежана celnice (SI-IT)
  10. 11:30Фернетті celnice (IT-SI)
  11. 12:40Трієст Autostazione, Piazza della Liberta
  12. 13:20Удіне Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  13. 14:20Местре Autobusové zastávky Cazzago
  14. 15:00Падуя Autostazione, Piazzale Boschetti
  15. 16:50Болонья Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  16. 18:30Прато Prato-piazza della stazione
  17. 19:00Флоренція Fermata Autobus, Piazza Monte Lungo
  18. 22:00Рим Largo Guido Mazzoni
  19. 22:50Латина Autolinee CSC Mobilità
  20. 02:30Неаполь Autostazione "Metropark", Corso Arnaldo Lucci
  21. 04:00Салерно Piazza Concordia
  • Перевізник: Юниверс
  • Додаткова інформація: Возможна транспортировка негабаритного багажа, уточняйте у перевозчика.
  • Багаж: 2 шт. до 30 кг (60x40x30) и ручной багаж до 5 кг (20x20x40)- бесплатно, каждый следующий - 20 евро

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя