Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Черновцы

Modultrans
Виїзди: 11 Кві, 12 Кві, 13 Кві, 14 Кві, 15 Кві, 16 Кві, 17 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві
  1. 11:30Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  2. 12:50Лешно Автовокзал, ул. Towarowa, 1
  3. 16:00Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 16:30Олава Автобусная остановка, О. Францішек, отець Прелат Ф. Кутровський 76, возле Макдональдз
  5. 16:50Бжег ул. Szymanowskiego, 15
  6. 17:30Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  7. 19:10Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  8. 20:00Краків аeропорт ул. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  9. 20:30Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  10. 22:00Ряшів Автовокзал, ul. Grottgera, 1
  11. 00:05Корчова таможня (PL-UA)
  12. 01:55Краковець таможня (UA-PL)
  13. 03:10Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  14. 03:40Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109, троллейбусная остановка
  15. 04:50Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  16. 05:40Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  17. 06:30Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  18. 07:20Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  19. 08:30Коломия Автовокзал, ул. Антоненка-Давидовыча
  20. 09:20Снятин Автовокзал, ул. Винниченка 1
  21. 10:30Чернівці Автовокзал, ул. Главная, 219
  22. 11:40Хотин (Чернівецька обл.) Автовокзал, ул. Васильева, 86б
  23. 12:30Камянець-Подільський Автовокзал, ул. Князив Кориатовичей, 19
  • Перевізник: Modultrans
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Билет не обязательно распечатывать.
  • Багаж: 2 шт. до 25 кг - бесплатно.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя