• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Сумы - Вроцлав

ЛИС-АВТО-ТРАНС
Виїзди: 18 Лют, 20 Лют, 22 Лют, 23 Лют, 25 Лют, 27 Лют, 29 Лют, 1 Бер, 3 Бер, 5 Бер
  1. 08:00Суми Aut. Nádr. "Pershotravneva" Kuznechnyi proizd 1, (Pershotravneva 21/1)
  2. 09:15Ромни Autobusová Zastávka "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  3. 13:40Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  4. 14:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 16:30Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 17:30Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  7. 19:10Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  8. 20:00Дубно Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
  9. 21:10Броди Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  10. 22:40Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  11. 00:55Шегині celnice (UA-PL)
  12. 01:00Медика celnice (PL-UA)
  13. 03:50Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
  14. 05:50Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 07:30Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  16. 09:20Ополе "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  17. 10:30Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя