Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Сумы

ЛИС-АВТО-ТРАНС
Виїзди: 12 Кві, 13 Кві, 17 Кві, 19 Кві, 20 Кві, 22 Кві, 24 Кві, 26 Кві, 27 Кві, 29 Кві
  1. 13:30Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 14:50Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  3. 16:40Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  4. 18:20Краків Dw. MDA ul. Bosacka, 18 (górna płyta st. 14 - 17)
  5. 20:15Ряшів Автовокзал, ul. Grottgera, 1
  6. 23:50Корчова таможня (PL-UA)
  7. 01:55Краковець таможня (UA-PL)
  8. 03:05Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109, троллейбусная остановка
  9. 04:50Броди Автовокзал, вул. Привокзальна, 2
  10. 06:00Дубно Автовокзал, ул. Забрама, 26
  11. 07:00Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  12. 09:00Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  13. 09:25Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  14. 11:50Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  15. 12:00Київ Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3
  16. 16:00Ромни Автобусная остановка "АгроТехСервис", ул. Полтавская, 119
  17. 18:00Суми Автобусная остановка Магазин "Золотий Вік", ул. 1-ая Набережная р. Стрелки, 10
  • Перевізник: ЛИС-АВТО-ТРАНС
  • Додаткова інформація: Билет можно не распечатывать. Возможна пересадка на рейсе.
  • Багаж: 2 шт до 30 кг (60*40*20) и ручная кладь - бесплатно, дополнительный багаж (60*40*20) по согласованию с перевозчиком.
  • Знижки: 10% Дети 12-16 лет
    10% Студенты до 25 лет
    30% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя