• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Вена

EuroClub
Виїзди: 22 Лют, 26 Лют, 29 Лют, 4 Бер, 7 Бер, 11 Бер, 14 Бер, 18 Бер, 21 Бер, 25 Бер
  1. 07:50Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 08:30Київ Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 10:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 11:10Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  5. 12:30Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 16:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 21:00Ужгород Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  8. 22:00Чоп celnice (UA-HU)
  9. 23:00Захонь celnice (HU-UA)
  10. 03:00Будапешт Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
  11. 08:00Відень International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  12. 16:40Братислава Aut. zastavka, "Novy most"
  13. 22:05Загреб Aut. Nádr., ul. Avenija Marina Drzica 4
  • Перевізник: EuroClub
  • Додаткова інформація: Время прибытия и отправления может может изменятся от 3 до 6 часов от указанного в билетах, просим учитывать эту информацию при покупке билетов на дальнейшие пересадочные рейсы после Братиславы, Загреба и Клагенфурта
  • Багаж: 2шт. до 10-40кг (80х50х30) + ручная кладь (10кг) - бесплатно
  • Знижки: 5% Группа от 5 чел.
    10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
    10% Дети 11-14 лет
    10% Пассажиры старше 60 лет
    30% Дети 6-10 лет
    40% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя