Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Мелитополь - Ростов-на-Дону

Лазаренко М.В.
Виїзди: 15 Чер, 18 Чер, 22 Чер, 25 Чер, 29 Чер, 2 Лип, 6 Лип, 9 Лип, 13 Лип, 16 Лип
  1. 09:20Мелітополь Автобусная остановка "АТБ", ул. Гризодубовой, 42
  2. 09:45Василівка (Запорізька обл.) АЗС "WOG", ул. 40 лет Победы 16
  3. 10:45Запоріжжя Магазин "Эльдорадо" (возле Ж/Д вокзала)
  4. 12:10Новомосковськ АТБ (напротив автовокзала)
  5. 15:00Харків АЗС "WOG", пр. Людвига Свободы, 57А
  6. 17:00Гоптівка (Харківська обл.) таможня (UA-RU)
  7. 19:00Нехотеєвка (Белгородський р-н) таможня (RU-UA)
  8. 20:00Бєлґород ТЦ Европа ( р-н Ж/Д вокзала)
  9. 20:50Короча (Бєлгородська обл.) Остановка по требованию
  10. 22:30Новий Оскол Остановка по требованию
  11. 23:59Ольховатка (Воронежська обл.) Остановка по требованию
  12. 00:35Розсош Request stop
  13. 01:35Богучар Остановка по требованию
  14. 02:55Міллерове Остановка по требованию
  15. 04:45Каменськ-Шахтинський Остановка по требованию
  16. 05:55Шахти Остановка по требованию
  17. 07:20Ростов-на-Дону Автовокзал, пр. Сиверса, 1
  • Перевізник: Лазаренко М.В.
  • Додаткова інформація: Необходимо подтвердить поездку за 48 часов до отправления по номеру +380972640707
  • Багаж: 1 шт. (60х40х20) - бесплатно, каждый следующий 100UAH

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя