Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Тернополь - Бильче-Золотое

  1. 07:35Тернопіль Автовокзал, ул.Живова 7
  2. 08:12Дружба (Теребовлянський р-н) Автобусная остановка
  3. 08:30Теребовля Автовокзал, ул.Князя Василька 75
  4. 09:15Копичинці Автовокзал, ул. Чорткивська 46
  5. 09:40Чортків Автовокзал, ул. Комарова, 22
  6. 09:48Заводське (Тернопільська обл.)‎ Автобусная остановка
  7. 10:04Колиндяни Автобусная остановка
  8. 10:22Озеряни (Борщовський р-н) Автобусная остановка
  9. 10:28Козаччина (Борщовський р-н) Автобусная остановка
  10. 10:32Ланівці (Борщовський р-н) Автобусная остановка
  11. 11:00Борщів Автовокзал, ул. Кондри, 3
  12. 11:06Верхняківці Автобусная остановка
  13. 11:21Глибочок (Борщівський р-н) Автобусная остановка
  14. 11:30Більче-Золоте Автобусная остановка
  • Перевізник: Терновояж
  • Додаткова інформація: Билет обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1 багаж до 100 км. - 5 грн., больше 100 км - 10 грн

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя