Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Бильче-Золотое - Тернополь

  1. 12:40Більче-Золоте Автобусная остановка
  2. 12:50Глибочок (Борщівський р-н) Автобусная остановка
  3. 13:05Верхняківці Автобусная остановка
  4. 13:20Борщів Автовокзал, ул. Кондри, 3
  5. 13:29Ланівці (Борщовський р-н) Автобусная остановка
  6. 13:33Козаччина (Борщовський р-н) Автобусная остановка
  7. 13:39Озеряни (Борщовський р-н) Автобусная остановка
  8. 13:57Колиндяни Автобусная остановка
  9. 14:13Заводське (Тернопільська обл.)‎ Автобусная остановка
  10. 14:25Чортків Автовокзал, ул. Комарова, 22
  11. 14:50Копичинці Автовокзал, ул. Чорткивська 46
  12. 15:30Теребовля Автовокзал, ул.Князя Василька 75
  13. 15:50Дружба (Теребовлянський р-н) Автобусная остановка
  14. 16:25Тернопіль Автовокзал, ул.Живова 7
  • Перевізник: Терновояж
  • Додаткова інформація: Билет обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1 багаж до 100 км. - 5 грн., больше 100 км - 10 грн

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя