Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Борщёв - Скала-Подольская - Тернополь

  1. 12:00Борщів Автовокзал, ул. Кондри, 3
  2. 12:10Мушкатівка (Борщовський р-н) Автобусная остановка
  3. 12:20Іванків (Тернопільська обл.)‎ Автобусная остановка
  4. 12:30Скала-Подільська Автобусная остановка, возле памятника "пушки"
  5. 12:53Лосяч (Борщовський р-н) Автобусная остановка
  6. 13:06Давидківці (Тернопільська обл.)‎ Автобусная остановка
  7. 13:12Колиндяни Автобусная остановка
  8. 13:25Заводське (Тернопільська обл.)‎ Автобусная остановка
  9. 13:35Чортків Автовокзал, ул. Комарова, 22
  10. 13:46Оришківці (Гусятинський р-н) Автобусная остановка
  11. 13:55Копичинці Автовокзал, ул. Чорткивська 46
  12. 14:35Теребовля Автовокзал, ул.Князя Василька 75
  13. 15:20Тернопіль Автовокзал, ул.Живова 7
  • Перевізник: Терновояж
  • Додаткова інформація: Билет обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1 багаж до 100 км. - 5 грн., больше 100 км - 10 грн.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя