ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кривой Рог - Москва

Stashevskyi O.A.
Виїзди: 2 Кві, 3 Кві, 4 Кві, 5 Кві, 6 Кві, 7 Кві, 8 Кві, 9 Кві, 10 Кві, 11 Кві
  1. 10:00Кривий Ріг Autobusová zastávka, Damansky microdistrict, ul. Admirala Holovka 11
  2. 10:05Кривий Ріг Zastavka kino "Voskhod" (zh/m SevHOK)"
  3. 10:10Кривий Ріг Autobusová zastávka, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky 111
  4. 10:15Кривий Ріг Autobusová zastávka, kino "Oktyabr", ul. Musorgskogo 18
  5. 10:20Кривий Ріг Zarechniy district
  6. 10:25Кривий Ріг Autobusová zastávka, ul. Eduarda Fuksa 3, market ATB
  7. 10:30Кривий Ріг Osvobozhdeniya sq, "Silpo"
  8. 10:35Кривий Ріг Autobusová zastávka, Bytkombinat YGOK, ul. Pereyaslavskaya
  9. 10:40Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a, kavárna "Zustrich"
  10. 10:40Кривий Ріг 95 kvartal (market ATB)
  11. 12:30Кам’янське (Дніпродзержинськ) Autobusová zastávka v blízkosti nádraží, ul. Lokhvytskogo
  12. 12:45Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  13. 13:10Дніпро KARAVAN ul. Nyzhnodniprovska 17
  14. 13:45Новомосковськ ul. Hetmanska 34/1, památník MiH
  15. 15:30Харків Aut. Nádr. "Kholodna Gora", ul. Połtawa Way 149 (platforma №21)
  16. 16:30Кудіївка celnice (UA-RU)
  17. 16:45Журавлівка (Бєлгородська обл.) celnice (RU-UA)
  18. 21:00Бєлґород Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
  19. 23:00Курськ Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
  20. 03:00Орел Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
  21. 04:45Тула GAI (192 km objížďka Tula М-2, blizko caffe Stekliashka)
  22. 05:00Тула Aut. Nádr., Lenina 94
  23. 06:45Москва Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
  • Перевізник: Stashevskyi O.A.
  • Додаткова інформація: 2 ед. (в сумме не более 60х60х60, 23 кг) - бесплатно, каждая следующая - 500 руб. Ручная кладь - 1 шт. (60х60х60) - бесплатно. Перевозка велосипеда или детской коляски - 1000 руб.
  • Багаж: Возможна перевозка людей с ОФВ. Коты и собаки малых пород допускаются к перевозке с справкой от ветеринара и в клетке с глухим дном. Сторожевые и охотничьи породы собак не допускаются. Место животному не предоставляется. Перевозка животного на одном месте с пассажиром - бесплатно. Возможно бесплатное изменение даты поездки (несколько раз, детали - у перевозчика) за сутки до отправления.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя