ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Жешув - Ивано-Франковск

  1. 18:00Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  2. 20:00Перемишль Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
  3. 21:35Медика celnice (PL-UA)
  4. 23:40Шегині celnice (UA-PL)
  5. 01:20Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  6. 01:30Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 02:55Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  8. 03:20Моршин Aut. Nádr., ul.Iv.Franka 51A
  9. 03:40Болехів Autobusová zastávka, pl. Ivana Franka, 4
  10. 04:05Долина Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  11. 04:30Брошнів Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
  12. 04:55Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  13. 05:35Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  • Перевізник: Федак И.М.
  • Багаж: 2шт. до 30кг-бесплатно, далее 10% от цены билета.
  • Знижки: 10% Студент (ISIC)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя