• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Чоп

Павлюк В.И.
Виїзди: 19 Вер, 20 Вер, 21 Вер, 22 Вер, 23 Вер, 24 Вер, 25 Вер, 26 Вер, 27 Вер, 28 Вер
  1. 06:30Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  2. 06:45Київ Автобусная остановка, Салон "Infiniti", пр-т Победы, 134 (метро "Житомирская")
  3. 08:20Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  4. 09:20Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  5. 10:50Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  6. 14:30Львів Ж/Д вокзал, парковка, пл. Дворцовая, 1
  7. 15:50Стрий ул. Ивана Багряного, 4
  8. 18:10Мукачево Автовокзал, ул. Академика Павлова, 14/16
  9. 18:55Ужгород Автобусная остановка, ул. Станционная, 9
  10. 19:40Чоп Ж.Д Вокзал, ул. Привокзальная
  11. 20:00Чоп таможня (UA-HU)
  • Перевізник: Павлюк В.И.
  • Додаткова інформація: Перевозка животных, инвалидных колясок запрещена. Перевозка велосипедов по предварительной договоренности. Посадка возможна с электронным билетом. Детскую коляску можно перевозить.
  • Багаж: За дополнительную плату (1 шт. до 20 кг).
  • Знижки: 30% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя