• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут (Щецин) Познань - Херсон

  1. 01:35Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  2. 02:05Вжесьня Автовокзал, ул. ul. Kolejowa, 2
  3. 02:50Конін Ж/Д Вокзал
  4. 04:45Лодзь Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227
  5. 07:00Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 07:45Груєць Автобусная остановка Urzad Pocztowy(UPT), al. Niepodległości, 6
  7. 09:00Радом Автовокзал, ул. Beliny-Prażmowskiego, 8
  8. 10:00Пулави Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  9. 11:15Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  10. 11:50Замосць АЗС "BP", ул. Legionów, 10
  11. 14:35Гребенне таможня (PL-UA)
  12. 16:40Рава Руська таможня (UA-PL)
  13. 18:00Львів Ж/Д вокзал, парковка, пл. Дворцовая, 1
  14. 18:30Львів Автобусная остановка, Кафе "Казка", возле автовокзала, ул. Стрийская, 109 (ул. Вернадського)
  15. 19:25Золочів Автовокзал, ул. Бродовская, 2
  16. 20:50Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  17. 21:40Підволочиськ Автобусная остановка, ул. Тернопольская, 15А
  18. 21:55Волочиськ Автовокзал, ул. Независимости, 30
  19. 23:20Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  20. 00:05Летичів Автовокзал, ул. Ю. Савіцького, 1 (ул. Шевченка)
  21. 00:40Літин Автовокзал, ул. Б. Хмельницкого, 7 (Радянска)
  22. 01:20Вінниця ул. Киевская, 8 (площадь напротив платформ автовокзала)
  23. 01:55Немирів Автовокзал, ул. Горського, 10
  24. 02:55Гайсин ТРЦ "Европейский", ул. 1-го Травня, 70А
  25. 04:00Умань Автовокзал, ул. Киевская, 1
  26. 07:30Одеса Автовокзал "Старосенная", пл. Старосенная, 1A-2
  27. 09:50Миколаїв Автовокзал, пр. Богоявленский, 21
  28. 10:40Херсон Автовокзал, ул. Полковника Кедровского, 1
  • Перевізник: ФОП Смільський М.М.
  • Додаткова інформація: В Тернополе возможна замена автобуса. Билет можно не распечатывать. Перевозка животных и детских колясок возможно за отдельную плату Перевозки велосипедов и людей с ограниченными возможностями - нет
  • Багаж: 1шт до 15кг. (60x40x20) - бесплатно, дополнительный багаж до 15кг. или 0.25м - 5EUR

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя