• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Геническ

Остапчук ФОП
Виїзди: 2 Сер, 4 Сер, 6 Сер, 8 Сер, 10 Сер, 12 Сер, 14 Сер, 16 Сер, 18 Сер, 20 Сер
  1. 13:30Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  2. 14:30Вжесьня Автовокзал, ул. ul. Kolejowa, 2
  3. 15:30Конін Автобусный терминал возле Ж/Д вокзала, ул. Kolejowa, 1
  4. 17:30Лодзь Автовокзал "Kaliska", проспект Włókniarzy, 203/205
  5. 19:40Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 23:10Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  7. 03:00Гребенне таможня (PL-UA)
  8. 04:30Рава Руська таможня (UA-PL)
  9. 05:30Львів Автобусная остановка, возле автовокзала, ул. Стрийская, 109
  10. 08:00Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  11. 10:30Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  12. 13:30Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  13. 15:00Гайсин Автовокзал, ул. 1-го Травня, 129
  14. 16:00Умань Автовокзал, ул. Киевская, 1
  15. 19:00Южноукраїнськ Автовокзал, ул. Дружбы народов, 27
  16. 21:00Миколаїв Автовокзал, пр. Богоявленский, 21
  17. 22:00Херсон Автовокзал, ул. Полковника Кедровского, 1
  • Перевізник: Остапчук ФОП
  • Додаткова інформація: Перевозка животных с отдельным местом - 50% от стоимости билета. Возможна перевозка велосипеда и детской коляски. Есть возможность осуществлять посадку с билетом в электронном виде.
  • Багаж: 1шт. до 25кг (30x60x80), ручная кладь до 5 кг - бесплатно, каждый след. - 20% от цены билета.
  • Знижки: 10% Студенты (ISIC)
    10% Пассажиры старше 60 лет
    50% Дети 4-12 лет
    80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя