Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кривой Рог - Москва (21:00)

Клименко С.И. ФОП
Виїзди: 14 Тра, 15 Тра, 16 Тра, 17 Тра, 18 Тра, 19 Тра, 20 Тра, 21 Тра, 22 Тра, 23 Тра
  1. 21:00Кривий Ріг Автобусная остановка "СевГОК", ул. Черкасова
  2. 21:05Кривий Ріг Автобусная остановка "17 квартал", ул. Чаривна, 1Б
  3. 21:10Кривий Ріг Автобусная остановка "44 квартал", ул. Щепкина, 9
  4. 21:15Кривий Ріг ТРЦ "Терра", 5-й Заречный микрорайон, 11К
  5. 21:20Кривий Ріг Маркет "АТБ", 173 квартал, ул. Тухачевского, 40
  6. 21:30Кривий Ріг пл. Освобождения
  7. 21:40Кривий Ріг Маркет "АТБ", проспект Южный, 34
  8. 21:50Кривий Ріг Автобусная остановка, супермаркет "АТБ", пр-т Гагарина, 4Б
  9. 22:00Кривий Ріг Автовокзал, Днепропетровское шоссе, 1а
  10. 22:10Кривий Ріг Железнодорожный вокзал главный, ул. Железнодорожников, 1
  11. 22:40Софіївка (Дніпропетровська обл.) Автовокзал, ул. Независимости, 44А
  12. 23:45Кам’янське (Дніпродзержинськ) пл. Привокзальная, 10
  13. 00:20Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  14. 01:00Новомосковськ ул. Сучкова, 9
  15. 03:30Харків Станция метро "Холодная гора"
  16. 04:00Гоптівка (Харківська обл.) таможня (UA-RU)
  17. 04:15Нехотеєвка (Белгородський р-н) таможня (RU-UA)
  18. 07:00Бєлґород Автовокзал, пр. Хмельницкого 160
  19. 10:00Курськ Автовокзал, ул. 50 лет Октября 114
  20. 12:00Орел Автовокзал, ул. Автовокзальная, 1
  21. 14:00Тула Автостанция, пр. Ленина, 94
  22. 16:00Москва Станция метро "Аннино", парковка ТЦ "Галерея Атлантис", Варшавское шоссе 160
  • Перевізник: Клименко С.И. ФОП
  • Додаткова інформація: На время каратинных ограничений задействовано 2 автомобиля.Таможню пассажиры проходят пеша
  • Багаж: 2 багажных места до 25кг (60x40x20) - бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя