• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Мариуполь - Ростов-на-Дону - Краснодар

Лихошерст С.И.
Виїзди: 14 Вер, 18 Вер, 21 Вер, 23 Вер, 25 Вер, 28 Вер, 30 Вер, 2 Жов, 5 Жов, 7 Жов
  1. 14:30Маріуполь Автобусная остановка "АМСТОР" "Сильпо", пр-т Мира, 149
  2. 16:30Бердянськ Автовокзал, ул.12-Декабря, 4
  3. 17:30Токмак Кафе "Нирвана" ул. Богдана Хмельницкого, 106
  4. 18:00Василівка (Запорізька обл.) АЗС "WOG", ул. 40 лет Победы 16
  5. 19:40Запоріжжя Автовокзал, пр. Соборный, 20
  6. 21:25Дніпро Автобусная остановка напротив отеля "Днепр", Сичеславская набережная, 33
  7. 23:55Харків Автобусная остановка возле выхода из Метро Победы №1, пр. Победы (недалеко от ТЦ "Алексеевский)
  8. 00:25Гоптівка (Харківська обл.) КПП "Гоптовка"
  9. 04:30Нехотеєвка (Белгородський р-н) таможня (RU-UA)
  10. 05:30Бєлґород Напротив автовокзала, пр-т Богдана Хмельницкого, 160
  11. 06:00Ольховатка (Воронежська обл.) Остановка по требованию
  12. 08:00Розсош Автовокзал, ул. Октябрьская, 22Б
  13. 10:30Богучар Трасса Дон под мостом
  14. 12:00Міллерове М-4 Дон, поворот на Миллерово
  15. 13:00Каменськ-Шахтинський трасса напротив автостанции
  16. 14:00Шахти АЗС "РОСНЕФТЬ", Автодорога А-270, 1-й км
  17. 15:00Ростов-на-Дону Автовокзал, пр. Сиверса, 1 (parking)
  18. 17:30Краснодар Автовокзал, Привокзальная площадь, 5
  • Перевізник: Лихошерст С.И.
  • Додаткова інформація: Рейс с пешим прохождением границы.
  • Багаж: 1шт бесплатно, дополнительный багаж 300RUB (100-200UAH)
  • Знижки: 10% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя