Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Львов - Луцк - Харьков

Ogurtsov D.O.
Виїзди: 17 Чер, 24 Чер, 1 Лип, 8 Лип, 15 Лип, 22 Лип, 29 Лип, 5 Сер, 12 Сер, 19 Сер
  1. 17:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  2. 19:50Луцьк Автобусная остановка, гимназия № 4, пр. Воли, 25
  3. 21:00Рівне Автовокзал "Чайка", ул. Гагарина, 16б
  4. 22:00Новоград-Волинський АЗС "WOG", ул. Шевченка, 45
  5. 23:10Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  6. 00:30Київ Автобусная остановка, пр-т Победы, 138, возле McDonalds
  7. 01:15Міжнародний аеропорт Бориспіль Терминал D
  8. 01:30Бориспіль Автобусная остановка, McDonalds, ул. Киевский шлях, 67
  9. 02:30Пирятин АЗС "ОККО" ул. Европейская, 171
  10. 03:00Лубни АЗС "ТатНефть", 192 км. трассы Киев - Харьков
  11. 05:00Полтава Автобусная остановка, ул. Европейская, 187А, "McDonalds"
  12. 06:00Валки Супер-маркет "Норма" ул. Харьковская, 26
  13. 06:30Харків ТРЦ "На Гагарина", проспект Гагарина, 20а
  14. 07:00Харків Железнодорожный вокзал "Южный" (ул. Полтавский Шлях, 58, "McDonalds")
  • Перевізник: Ogurtsov D.O.
  • Багаж: 1 шт. до 25 кг и ручная кладь - бесплатно. Следующий багаж - 100 UAH

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя