Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Черновцы

Prykarpatskyy Express/Agat
Виїзди: 11 Кві, 12 Кві, 13 Кві, 17 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві, 21 Кві, 22 Кві, 23 Кві
  1. 13:30Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 15:00Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  3. 16:20Ґлівіце Автовокзал, ul. Pionierów, 8
  4. 16:50Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  5. 18:20Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  6. 20:50Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 22:30Медика таможня (PL-UA)
  8. 00:30Шегині таможня (UA-PL)
  9. 02:50Львів Автобусная остановка, возле автовокзала, ул. Стрийская, 109
  10. 04:20Стрий АЗС "ОККО", ул. Болеховская 49
  11. 05:20Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  12. 06:10Калуш Автовокзал, ул. Михайла Козориса
  13. 07:10Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  14. 08:30Коломия Автовокзал, ул. Антоненка-Давидовыча
  15. 10:30Чернівці Автовокзал, ул. Главная, 219
  • Перевізник: Prykarpatskyy Express/Agat
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг.(90x75x25)и ручная кладь 5 кг- бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 10% Молодежь 13-26 лет
    10% Пенсионеры от 60 лет
    50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя