• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Буковель - Ясиня (13:00) (-)

  1. 13:00Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  2. 13:15Київ Автобусная остановка, автосалон "Авто-Актив Инфинити"
  3. 14:20Коростишів автобусная остановка, ул. Киевская 66, "Фуршет"
  4. 14:40Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  5. 15:40Новоград-Волинський ул. Шевченка, 50 (Цветочный рынок)
  6. 16:40Корець пост полиции, трасса Киев-Чоп
  7. 16:50Гоща АЗС "WOG"
  8. 17:00Бабин (Рівненська обл.) АЗС "AMIC Energy"
  9. 17:15Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  10. 17:55Дубно Торговый центр "Рикос"
  11. 18:40Радивилів Магазин "Лампочка", ул. Невского
  12. 19:00Броди ЖД вокзал Броды, ул. Привокзальная
  13. 19:30Олесько Автовокзал
  14. 20:55Львів Ж/Д вокзал, парковка, пл. Дворцовая, 1
  15. 22:05Рогатин ул. Галицкая, 32
  16. 22:35Бурштин АЗС "ОККО" ул. Степана Бандери, 38а
  17. 22:50Галич АЗС "ОККО" ул. Окружна, 1
  18. 23:50Івано-Франківськ Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  19. 00:40Надвірна Автовокзал, ул.Вокзальная 2
  20. 01:00Делятин Автовокзал, ул. 16 липня
  21. 01:15Яремче Возле автовокзала, ул. Свободы, 234а
  22. 01:30Татарів ул. Независимости (поворот к Ворохте)
  23. 02:00Буковель (Поляниця) возле 1-го подъемника
  • Перевізник: Павлюк В.И.
  • Додаткова інформація: Перевозка животных, инвалидных колясок запрещена. Перевозка велосипедов по предварительной договоренности. Посадка возможна с электронным билетом. Детскую коляску можно перевозить.
  • Багаж: За дополнительную плату (1 шт. до 20 кг).
  • Знижки: 30% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя