• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Буковель - Рахов (18:00)

Павлюк В.И.
Виїзди: 13 Чер, 14 Чер, 15 Чер, 16 Чер, 17 Чер, 18 Чер, 19 Чер, 20 Чер, 21 Чер, 22 Чер
  1. 18:00Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  2. 18:15Київ Автобусная остановка, автосалон "Авто-Актив Инфинити"
  3. 19:20Коростишів автобусная остановка, ул. Киевская 66, "Фуршет"
  4. 19:50Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  5. 20:55Новоград-Волинський ул. Шевченка, 50 (Цветочный рынок)
  6. 21:40Корець пост полиции, трасса Киев-Чоп
  7. 21:50Гоща АЗС "WOG"
  8. 22:00Бабин (Рівненська обл.) АЗС "AMIC Energy"
  9. 22:20Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  10. 23:10Дубно Торговый центр "Рикос"
  11. 23:45Радивилів Магазин "Лампочка", ул. Невского
  12. 00:05Броди ЖД вокзал Броды, ул. Привокзальная
  13. 00:35Олесько Автовокзал
  14. 01:50Львів Ж/Д вокзал, парковка, пл. Дворцовая, 1
  15. 03:10Рогатин ул. Галицкая, 32
  16. 03:40Бурштин АЗС "ОККО" ул. Степана Бандери, 38а
  17. 04:00Галич АЗС "ОККО" ул. Окружна, 1
  18. 04:50Івано-Франківськ Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  19. 05:40Надвірна Автовокзал, ул.Вокзальная 2
  20. 06:00Делятин Автовокзал, ул. 16 липня
  21. 06:15Яремче Возле автовокзала, ул. Свободы, 234а
  22. 06:30Татарів ул. Независимости (поворот к Ворохте)
  23. 07:00Буковель (Поляниця) возле 1-го подъемника
  24. 07:25Яблуниця (Івано-Франківська обл.) Автобусная остановка "Развилка Буковель-Ясиня", трасса Н-09
  25. 07:40Ясіня Автовокзал, ул. Мира 6
  26. 08:05Кваси Автобусная остановка, ул. Центральная 163
  27. 08:20Рахів Автобусная остановка, ул. Привокзальная 11
  • Перевізник: Павлюк В.И.
  • Додаткова інформація: Перевозка животных, инвалидных колясок запрещена. Перевозка велосипедов по предварительной договоренности. Посадка возможна с электронным билетом. Детскую коляску можно перевозить.
  • Багаж: За дополнительную плату (1 шт. до 20 кг).
  • Знижки: 30% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя