Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Щецин

TocoBus
Виїзди: 11 Кві, 12 Кві, 13 Кві, 14 Кві, 15 Кві, 16 Кві, 17 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві
  1. 10:00Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  2. 11:50Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  3. 12:50Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  4. 14:20Рівне Автобусная остановка, ул. Киевская, 26
  5. 15:15Дубно Торговый центр "Рикос"
  6. 19:00Краковець таможня (UA-PL)
  7. 20:00Корчова таможня (PL-UA)
  8. 01:00Кельце Plac Niepodległości, возле ЖД Вокзала
  9. 02:40Радом Автовокзал, ул. Beliny-Prażmowskiego, 12
  10. 05:00Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  11. 07:00Лодзь Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227
  12. 09:00Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  13. 11:20Свебодзін АЗС "ORLEN", ул. Wojska Polskiego, 8
  14. 13:00Гожув-Велькопольський Автовокзал, ул. Дворцовая, 10
  15. 15:00Щецин Автовокзал, plac Grodnicki, 1
  • Перевізник: TocoBus
  • Додаткова інформація: Перевозка велосипедов и детских колясок только в собранном виде и за наличия свободного места в багажнике, информацию уточнять у перевозчика. Перевозка животных запрещена.
  • Багаж: 2 шт.(20x40x60) бесплатно. Дополнительный багаж, если есть свободное место. Максимум 50 кг / чел.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя