Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Ивано-Франковск (21:45)

Павлюк Л.В.
Виїзди: 4 Тра, 5 Тра, 6 Тра, 7 Тра, 8 Тра, 9 Тра, 10 Тра, 11 Тра, 12 Тра, 13 Тра
  1. 21:45Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  2. 23:15Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  3. 00:35Новоград-Волинський Автобусная остановка напротив автовокзала, ул.Шевченка, 45
  4. 02:10Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  5. 05:55Львів Ж/Д вокзал, парковка, пл. Дворцовая, 1
  6. 06:55Стрий ул. Ивана Багряного, 4
  7. 07:25Моршин Автостанция, ул. И. Франка, 51А
  8. 08:05Долина Автовокзал, ул. Шевченка, 1А
  9. 08:55Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  10. 09:50Івано-Франківськ Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  • Перевізник: Павлюк Л.В.
  • Додаткова інформація: Перевозка животных, инвалидных колясок запрещена. Перевозка велосипедов по предварительной договоренности. Посадка возможна с электронным билетом. Детскую коляску можно перевозить.
  • Багаж: За дополнительную плату (1 шт. до 20 кг).
  • Знижки: 30% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя