• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Верховина

  1. 21:00Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  2. 21:15Київ Автобусная остановка, автосалон "Авто-Актив Инфинити"
  3. 22:20Коростишів автобусная остановка, ул. Киевская 66, "Фуршет"
  4. 22:40Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  5. 23:45Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  6. 00:40Корець пост полиции, трасса Киев-Чоп
  7. 00:50Гоща АЗС "WOG"
  8. 01:00Бабин (Рівненська обл.) АЗС "AMIC Energy"
  9. 01:15Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  10. 03:30Олесько Автовокзал
  11. 04:55Львів Ж/Д вокзал, парковка, пл. Дворцовая, 1
  12. 06:10Рогатин ул. Галицкая, 32
  13. 06:35Бурштин АЗС "ОККО" ул. Степана Бандери, 38а
  14. 07:00Галич АЗС "ОККО" ул. Окружна, 1
  15. 07:55Івано-Франківськ Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  16. 08:40Надвірна Автовокзал, ул.Вокзальная 2
  17. 09:00Делятин Автовокзал, ул. 16 липня
  18. 09:15Яремче ул. Свободы, 268 (напротив железнодорожного вокзала)
  19. 09:30Татарів ул. Независимости (поворот к Ворохте)
  20. 10:00Буковель (Поляниця) возле 1-го подъемника
  21. 10:30Ворохта Автовокзал, ул. Данила Галицкого, 41
  22. 11:30Верховина (Івано-Франківська обл.) Автовокзал, ул. Грушевського, 3
  • Перевізник: Павлюк В.И.
  • Додаткова інформація: Перевозка животных, инвалидных колясок запрещена. Перевозка велосипедов по предварительной договоренности. Посадка возможна с электронным билетом. Детскую коляску можно перевозить.
  • Багаж: За дополнительную плату (1 шт. до 20 кг).
  • Знижки: 30% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя