Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Санкт-Петербург - Тернополь - Черновцы

Автокомбинат-1 ООО
Виїзди: 4 Сер, 7 Сер, 11 Сер, 14 Сер, 18 Сер, 21 Сер, 25 Сер, 28 Сер, 1 Вер, 4 Вер
  1. 07:00Санкт-Петербург Станция метро "Московская", пр. Московский, 212 (сзади памятника Ленину)
  2. 18:00Москва Автобусная остановка «Новоясеневская», Новоясеневский тупик, 4
  3. 20:40Калуґа Автобусная остановка "Сосновый Бор"
  4. 23:30Брянськ Памятник Воинам-водителям, Брянская обл.
  5. 08:30Київ Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3
  6. 11:00Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  7. 12:30Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  8. 14:20Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  9. 15:10Дубно Автовокзал, ул. Забрама, 26
  10. 15:45Кременець Автовокзал, ул. Дубенская, 138
  11. 16:55Збараж Автостанция, ул. Грушевского, 92
  12. 17:30Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  13. 18:30Бережани Автовокзал, ул. Привокзальная, 3
  14. 19:10Рогатин Автовокзал, ул. Галицька 8
  15. 19:35Бурштин Автовокзал, ул. Мицкевича 43
  16. 20:00Галич Автовокзал, ул. Окружна, 3
  17. 20:35Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  18. 21:20Надвірна Автовокзал, ул.Вокзальная 2
  19. 22:10Коломия Автовокзал, ул. Антоненка-Давидовыча, 15
  20. 23:10Косів Автовокзал
  21. 00:30Вижниця Автовокзал, ул. Объездная 2
  22. 01:30Чернівці Автовокзал, ул. Главная, 219
  • Перевізник: Автокомбинат-1 ООО
  • Додаткова інформація: Провоз небольших собак разрешен за полную цену билета, контактируйте с нашим колл-центром для детальной информации.
  • Багаж: 1 багажное место до 30 кг (100х50х80см) + ручная кладь до 10кг (60*40*20) - бесплатно, за доп. багаж уточнять у перевозчика

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя