• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 400 Яремче - Тернополь

Тернопільське АТП 16127 ПрАТ
Виїзди: 12 Вер, 13 Вер, 14 Вер, 15 Вер, 17 Вер, 18 Вер, 19 Вер, 20 Вер, 21 Вер, 22 Вер
  1. 07:15Яремче Автовокзал, ул. Свободы, 234а
  2. 07:35Делятин Автовокзал, ул. 16 липня
  3. 08:00Надвірна Автовокзал, ул.Вокзальная 2
  4. 09:20Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  5. 09:52Тисмениця Автобусная остановка, ул. Галицкая
  6. 10:04Клубівці Автобусная остановка, ул. Ивана Франка
  7. 10:25Нижнів Автобусная остановка, ул. Днестровская
  8. 11:05Монастириська Автовокзал, ул. Т. Шевченка, 58
  9. 11:40Бучач Автовокзал, ул. Галицька, 10А
  10. 12:40Дружба (Теребовлянський р-н) Автобусная остановка, ул. Леси Украинки
  11. 13:15Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  • Перевізник: Тернопільське АТП 16127 ПрАТ
  • Додаткова інформація: Каждая 10-я поездка на рейсы перевозчика Тернопольское АТП акционная! Покупайте билет со скидкой 90% от цены. Детали и покупка билета у диспетчера. Перевозка животных по предварительному согласованию с перевозчиком (за дополнительную плату).
  • Багаж: В стоимость билета входит: ручная кладь и 1 единица багажа стандартных размеров (не крупногабаритный) без ограничения по весу. Дополнительный багаж можно оплатить у водителя 10 PLN (80 UAH) за единицу багажа.
  • Знижки: 90% 10-й билет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя