• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Еленя-Гура - Винница (Прага - Херсон)

Роял-Компани
Виїзди: 23 Вер, 30 Вер, 7 Жов, 14 Жов, 21 Жов, 28 Жов, 4 Лис, 11 Лис, 18 Лис, 25 Лис
  1. 15:45Єленя-Гура Автовокзал, ул. Obrońców Pokoju 1B
  2. 18:10Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1/11
  3. 19:45Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  4. 21:20Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  5. 22:40Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  6. 03:30Корчова таможня (PL-UA)
  7. 06:00Краковець таможня (UA-PL)
  8. 07:30Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  9. 08:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  10. 10:50Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  11. 13:20Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  12. 14:15Летичів Автовокзал, ул. Ю. Савіцького, 1 (ул. Шевченка)
  13. 15:35Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  • Перевізник: Роял-Компани
  • Додаткова інформація: Перевозка животных, при условии покупки отдельного билета для животных. Возможна перевозка детской коляски.
  • Багаж: 1 шт. (50 * 30 * 80) до 30 кг. + Ручная кладь до (30 * 30 * 50) до 10кг. - бесплатно, дополнительный багаж (100 * 50 * 30) до 40 кг или более чем две единицы - пассажир должен осуществить доплату. Максимально допустимый багаж 3 шт. (50 * 30 * 80) до 100 кг.
  • Знижки: 99% Дети 0-2 лет (без места)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя