Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Лентини - Соколув-Малопольски

Trans Europa
Виїзди: 21 Лис, 28 Лис, 5 Гру, 12 Гру, 19 Гру, 26 Гру, 2 Січ, 9 Січ, 16 Січ, 23 Січ
  1. 06:35Marina di Ragusa Piazza Padre Pio
  2. 07:00Рагуза Stazione Autobus Via Zamma
  3. 07:15Поццалло Lido
  4. 07:25Модика Piazza Bruno
  5. 07:25Пакино Piazza Verde
  6. 07:35Іспіка VIA.RAPISARDI STAZIONE AUTOBUS
  7. 07:45Розолини Stazione Treni
  8. 07:55Ното Villa Park
  9. 08:15Авола Stacja Benzynowa Q8 SS115
  10. 08:35Сіракуза Stazione Autobus Corso Umberto I
  11. 09:05Аугуста Stacja Benzynowa Q8 Lungomare
  12. 09:35Agnone Bagni АЗС "Esso Costa Saracena"
  13. 10:15Катанія Stazione Treni
  14. 10:35Калатабьяно Autogrill Est
  15. 11:35Мессіна Stazione Treni
  16. 12:35Вілла-Сан-Джованні Stazione Treni
  17. 13:00Реджо-ді-Калабрія Bus Viale Genoese Zerbi
  18. 13:30Джоя-Тауро Total Erg SS111
  19. 14:10Пиццо Area Di Parcheggio Pizzo Est
  20. 14:30Ламеція-Терме Stazione Centrale
  21. 15:10Козенца Stazione Autobus
  22. 15:40Tarsia Hotel-Ferramonti przystanek Aut.
  23. 16:00Фрашинето Autogrill FRASCINETO Est
  24. 16:30Лаурія Terminal On The Road 19
  25. 17:00Сала Консіліна Terminal Bus via Mura Rosse
  26. 17:40Баттіпалья Рондо - автобусная остановка (Bar Clou)
  27. 17:55Салерно Autogrill Salerno Est
  28. 19:00Неаполь Hotel Ramada via Galileo Ferraris
  29. 19:20Казерта Autogrill SAN NICOLA Est
  30. 19:40Кассіно Autogrill Casilina Est
  31. 20:00Фрозіноне Autogrill La MACCHIA Est
  32. 21:00Рим Piazzale della Stazione Tiburtina
  33. 22:30Монтепульчіано Autogrill Montepulciano Est
  34. 23:50Флоренція Villa Costanza – Parcheggio
  35. 01:00Болонья Stazione Piazza delle Medaglie d'Oro
  36. 01:15Падуя Autogrill S. PELAGIO EST
  37. 01:30Феррара Autogrill PO Est
  38. 02:00Венеція fermata Viale Stazione 8
  39. 03:30Удіне Autogrill Zugliano Est
  40. 05:00Філлах таможня (AUT-IT)
  41. 14:00Цешин таможня (Польша/Чехия)
  42. 14:30Ясеница АЗС "Shell"
  43. 14:50Чеховіце-Дзедзіце АЗС "AMIC Energy", ул. Węglowa 15
  44. 15:05Пщина Парковка возле отеля "Imperium", ул. Bielska 54
  45. 15:20Тихи АЗС "Орлен", ул. Бескидская
  46. 15:40Катовіце Ж/Д Вокзал, ул. Andrzeja
  47. 16:10Хшанув АЗС "Shell", ul. Trzebińska
  48. 16:50Краків АЗС "БП", ул. Пастерник
  49. 17:50Мехув Парковка "Tesco"
  50. 18:20Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
  51. 18:50Кельце Автовокзал, ул. Czarnowska, 12
  52. 19:20Скаржисько-Каменна Автобусная остановка ул. Легионы, Гостиница "Промиен"
  53. 19:50Стараховіце Автовокзал, zachodni
  54. 20:10Островець-Свентокшиський Ж/Д вокзал, ул. Żabia 36
  55. 20:40Опатув Автовокзал
  56. 21:10Сандом’єж Ж/Д Вокзал, ул.Lwowska 35
  57. 21:25Тарнобжег Автовокзал
  58. 21:30Стальова Воля Парковка на ул. Флорианская
  59. 21:45Нисько Автобусная остановка, ул. Kolejowa, 7
  60. 22:15Соколів-Малопольський Автовокзал
  • Перевізник: Trans Europa
  • Багаж: 2шт. до 30кг - бесплатно, за остальной багаж уточнять по телефону
  • Знижки: 10% Группа от 10 человек
    10% Инвалиды
    10% Молодежь до 26 лет
    10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студенты
    50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя