Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Бердянск (21:00)

Еlit Bus
Виїзди: 25 Лип, 26 Лип, 27 Лип, 28 Лип, 29 Лип, 30 Лип, 31 Лип, 1 Сер, 2 Сер, 3 Сер
  1. 21:00Харків Автовокзал, проспект Гагарина, 22
  2. 21:30Харків Автовокзал «Привокзальная» (Южный вокзал), ул. Котляра, 11
  3. 21:35Харків Железнодорожный вокзал "Южный" (ул. Полтавский Шлях, 58, "McDonalds")
  4. 21:40Харків ул. Полтавский Шлях, 140, ТЦ "Рост"
  5. 21:45Харків ул. Полтавский Шлях, 160
  6. 21:50Пісочин Полтавское ш., 149/2 (возле "АТБ")
  7. 23:00Красноград Автовокзал, ул. Полтавская, 91
  8. 23:40Перещепине ул. Шевченка, 61, "Укрпошта"
  9. 23:50Перещепине Автовокзал, ул. Шевченка, 25
  10. 00:30Новомосковськ ул. Гетьманская, 34/1, памятник МиГ
  11. 00:40Новомосковськ Автовокзал, ул. 195-й Стрелковой Дивизии, 1А
  12. 01:15Дніпро Ж/Д вокзал, площадь Вокзальная, 11
  13. 01:35Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  14. 01:40Дніпро Автобусная остановка "Цирк", Сичеславская набережная, 33
  15. 01:50Дніпро Автобусная остановка возле магазина "Эпицентр", Запорожское шоссе, 63
  16. 02:50Запоріжжя Автобусная остановка, пр. Соборный, 216 (возле магазина "Планета Обезьян")
  17. 03:00Запоріжжя пр-т Соборный, 146
  18. 03:10Запоріжжя Ж/Д Вокзал, пр. Соборный, 1
  19. 03:30Запоріжжя Автовокзал, пр. Соборный, 20
  20. 04:20Василівка (Запорізька обл.) Автовокзал, ул. Соборна, 1а
  21. 04:27Василівка (Запорізька обл.) Автобусная остановка, Супермаркет АТБ, бульвар Центральный, 14А
  22. 05:15Токмак Автовокзал, ул. Гоголя, 93
  23. 05:23Токмак ул. Центральная, 46, супермаркет "АТБ"
  24. 06:55Бердянськ Автобусная остановка "Палац Спорту", Мелитопольское шоссе, 20
  25. 07:05Бердянськ Автовокзал, пр. Западный, 4
  26. 07:20Бердянськ Ж/Д Вокзал, проспект Восточный, 117
  27. 07:25Бердянськ Автобусная остановка "Третий пляж", ул. Толстого
  28. 07:35Бердянськ Автобусная остановка "Слобидский", ул. Толстого
  29. 07:50Бердянськ Автобусная остановка "Средняя коса", ул. Макарова, 52
  30. 08:00Бердянськ Автобусная остановка "Дальняя коса", ул. Макарова, 86
  • Перевізник: Еlit Bus
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда, детской коляски, животных (с отдельным местом) - уточнять у перевозчика. Возможны дополнительные остановки по рейсу, детали после покупки по контактным номерам перевозчика.
  • Багаж: 10 % от стоимости билета.
  • Знижки: 10% Дети 0-3 лет (без места)
    10% Дети 4-8 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя