Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 4005 Рига - Прага

12:30 Рига Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
14:50 Паневежис Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
15:15 Вільнюс Autobusu stotis, Sodu g.22
16:50 Каунас Kaunakiemio g. 9,
18:10 Сувалки ul. Utrata (przy Dw. PKS)
18:15 Маріямполе Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Августів Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Біялисток Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Острув-Мазовецка ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:20 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Магдебург ZOB am Hbf
10:05 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Геттинген Hbf. Berliner Str.
12:35 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Гиссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:25 Франкфурт-на-Майні Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:00 Дармштадт Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
16:50 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:55 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:30 Баден-Баден Hauptbahnhof DB
19:25 Страсбург Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Оффенбург Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Перевізник: ECOLINES
Знижки: 50% Дети 5-12 лет (только с родителями)
50% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Показати всі рейси Рига - Фрайбург

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information