За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Москва - Кишинев (13:30)

Виїзди: Вт, Ср, Пт, Сб, Нд
13:30 Москва AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
12:45 Отачь Celnice (MD)
13:25 Дондушень Aut. Nádr.
14:20 Дрокія Aut. Nádr.
14:55 Ришкани Aut. Nádr. ul. Mihai Eminesku
16:45 Фалешти Aut. Nádr.
17:55 Калараш Aut. Nádr.
18:40 Страшени Aut. Nádr.
19:10 Кишинів Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
19:15 Кишинів Aut. Nádr. "NORD" ul. Kalja Mosilor 2/1
Перевізник: Transelegant - Tur
Багаж: 1 багажное место - 300 RUB
Знижки: 10% Дети 0-10 лет

Показати всі рейси Москва - Кишинів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information