Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут Дортмунд - Кырджали

07:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
07:45 Ессен Aut. Nádr., ul. Freiheit
08:20 Дуйсбург Otto-Keller-Straße
08:55 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:50 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
10:35 Бонн International Bus Parking, Rabinstr.
11:40 Кобленц Parkplatz Weindorf, Julius-Wegeler-Str.
13:15 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
14:50 Вюрцбург Hbf., Bismarckstrasse / westl.
16:10 Нюрнберг ZOB, Rothenburger Str.
18:35 Мюнхен Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
21:00 Зальцбург P+R Süd
22:40 Линц Industriezeile vis a vis von Haus 84
01:05 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
17:30 Софія Aut. Nádr. "Serdika"
19:05 Пазарджик Centrální аutobusové nádraží
19:55 Пловдів Aut. Nádr. Sud
21:15 Хасково Centrální аutobusové nádraží
22:10 Кирджалі Aut. Nádr.
Перевізник: ArdaTur
Багаж: 2 шт. 160см -бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры
10% Студент
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
80% Дети 0-3 лет

Показати всі рейси Дортмунд - Хасково

Популярні рейси з Хасково

Популярні рейси в Хасково

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information