• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кельн - Гомель

ВИЗИТ-ТУР
Виїзди: 16 Тра, 30 Тра, 13 Чер, 27 Чер, 4 Лип, 11 Лип, 18 Лип, 25 Лип, 1 Сер, 8 Сер
  1. 06:00Кельн аеропорт Fernbus Haltestelle Köln/Bonn Flughafen - Postbus
  2. 07:00Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  3. 08:15Дортмунд ZOB, Steinstrasse
  4. 10:00Оснабрюк OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
  5. 11:55Бремен Ж/Д Вокзал, ZOB, Breitenweg, 13
  6. 14:00Гамбурґ ZOB, Adenauerallee 74
  7. 16:40Ґановер ZOB am HBF, Rundestraße 12
  8. 17:50Брауншвайґ ZOB am Hbf., Berliner Platz
  9. 19:00Маґдебурґ ZOB am Hbf
  10. 21:30Аеропорт Берлін-Шенефельд Аэропорт "Shonefeld"
  11. 00:20Познань Автовокзал "Rondo Rataje"
  12. 04:25Варшава Автовокзал "Centralna"
  13. 11:30Брест Автовокзал, ул. Орджоникидзе, 12
  14. 14:00Барановичі Автовокзал, ул. Фроленкова
  15. 16:15Мінськ Центральный автовокзал, ул. Бобруйская, 6
  16. 18:20Бобруйськ Автобусная остановка, ул. Пушкина, 151
  17. 19:50Жлобин Автовокзал, ул. Урицкого
  18. 21:30Гомель Автовокзал, ул. Курчатова, 1
  • Перевізник: ВИЗИТ-ТУР
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена.
  • Багаж: 2шт. до 25кг(60х50х25)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя