За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 098 Киль - Майнц (11:40)

Виїзди: 24 Жов, 25 Жов, 26 Жов, 27 Жов, 28 Жов, 29 Жов, 30 Жов, 31 Жов, 1 Лис, 2 Лис
11:40 Киль ZOB
13:20 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
14:55 Бремен Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
17:10 Мюнстер Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:20 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
19:40 Зиген Berliner Straße 39
20:45 Гиссен Mathematikum, Liebigstraße 8
21:50 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite; Mannheimer Str
22:50 Майнц Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Киль - Майнц

Популярні рейси з Майнц

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information