За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 415 Киев - Созополь

07:00 Київ Stanice metra, "Palats "Ukraina", parking
08:30 Житомир Vesnice Zarechany, Čerpací stanice OKKO
11:00 Вінниця Zarvantsy village, ul. Molodezhnaya 29, Čerpací stanice WOG
13:00 Хмельницький road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station
14:45 Камянець-Подільський M.Hrushevskyi sq. 2, Čerpací stanice OKKO
16:45 Чернівці Korovia village, ul. Hlavnaya 9, Čerpací stanice Lukoil
07:00 Каварна route Varna - Durankulak
07:40 Балчик Čerpací stanice "Lafi"
08:00 Албена Aut. Nadr.
08:10 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
08:20 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
08:35 Сонячний День Autobusová zastávka
08:40 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
09:00 Варна "Poligraphia" autobusová zastávka
09:30 Камчія vidlice do Kamchia
09:40 Бяла Čerpací stanice
09:50 Обзор Aut. Nádr.
10:10 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
10:30 Несебр Hotel Fiesta Panorama
10:35 Равда post,restaurant Tornado
10:40 Ахелой restaurant Black And White
10:50 Поморіє Aut. Nadr., in new town
11:20 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
12:00 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
12:25 Чорноморець on the route (under the bridge)
12:40 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Додаткова інформація: Перевозчик не перевозит детей до 3 лет.

Показати всі рейси Київ - Созопол

Популярні рейси з Созопол

Популярні рейси в Созопол

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information