За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 416 Созополь - Киев

13:00 Созопол restaurant Cherno more
13:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
13:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
14:20 Поморіє Aut. Nadr., in new town
14:30 Ахелой restaurant Black And White
14:35 Равда post,restaurant Tornado
14:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
15:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Обзор Aut. Nádr.
15:50 Бяла Čerpací stanice
16:00 Камчія vidlice do Kamchia
16:30 Варна "Poligraphia" autobusová zastávka
16:50 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
16:55 Сонячний День Autobusová zastávka
17:10 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
17:20 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
17:30 Албена Aut. Nadr.
17:50 Балчик Čerpací stanice "Lafi"
18:30 Каварна route Varna - Durankulak
08:15 Чернівці Korovia village, ul. Hlavnaya 9, Čerpací stanice Lukoil
10:15 Камянець-Подільський M.Hrushevskyi sq. 2, Čerpací stanice OKKO
12:00 Хмельницький road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station
14:00 Вінниця Zarvantsy village, ul. Molodezhnaya 29, Čerpací stanice WOG
16:30 Житомир Vesnice Zarechany, Čerpací stanice OKKO
18:00 Київ Stanice metra, "Palats "Ukraina", parking
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Додаткова інформація: Перевозчик не перевозит детей до 3 лет.

Показати всі рейси Созопол - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information