За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 715 Львов (Ужгород) - Созополь

Виїзди: Ср, Сб
07:00 Львів Naukova str., 35a, parking near Silpo market
08:00 Стрий Bolekhivska str, 49/ Gas station OKKO
10:45 Ужгород Gagarina str. 101/ Gas station OKKO
11:30 Мукачеве Lavkivska str. 1V/ Gas Station OKKO
05:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:10 Балчик Gas Station "Lafi"
06:30 Албена Bus Station
06:40 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
06:50 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
07:05 Сонячний День Autobusová zastávka
07:10 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
07:30 Варна "Poligraphia" bus station
08:00 Камчія vidlice do Kamchia
08:10 Бяла АЗС
08:20 Обзор Aut. Nádr.
09:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
09:25 Равда post,restaurant Tornado
09:30 Ахелой restaurant Black And White
09:40 Поморіє Bus Station in new town
10:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
10:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
11:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Львів - Созопол

Популярні рейси з Созопол

Популярні рейси в Созопол

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information