За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 916 Созополь - Ивано-Франковск - Львов

Виїзди: Чт, Нд
13:00 Созопол restaurant Cherno more
13:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
13:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
14:20 Поморіє Bus Station in new town
14:30 Ахелой restaurant Black And White
14:35 Равда post,restaurant Tornado
14:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
15:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Обзор Aut. Nádr.
15:50 Бяла АЗС
16:00 Камчія vidlice do Kamchia
16:30 Варна "Poligraphia" bus station
16:50 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
16:55 Сонячний День Autobusová zastávka
17:10 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
17:20 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
17:30 Албена Bus Station
17:50 Балчик Gas Station "Lafi"
18:30 Каварна route Varna - Durankulak
11:30 Чернівці ul. Holovna 283, zavod Kvarc
13:15 Коломия Karpatska str. 142-b / Gas station OKKO
15:00 Івано-Франківськ Kalushske shosse str. 2d/Gas station WOG
15:30 Калуш Ivano-Frankivska str, 140 / Gas station OKKO
17:00 Стрий Bolekhivska str, 49/ Gas station OKKO
18:00 Львів Naukova str., 35a, parking near Silpo market
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Созопол - Львів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information