Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 815 Харьков - Созополь

06:00 Харків Plekhanovska str. 65, metro station "Sportivnaya"
09:45 Дніпро Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
12:00 Кривий Ріг pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
16:30 Миколаїв Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
19:00 Одеса ul.Objezdnaja - 21km/ benzinka OKKO
11:30 Каварна route Varna - Durankulak
12:10 Балчик Gas Station "Lafi"
12:30 Албена Bus Station
12:40 Кранево "Top Market" bus station
13:00 Золоті піски Управление
13:45 Сонячний День Bus Station
14:10 Св. Константин и Елена Parking near complex
14:30 Варна "Poligraphia" bus station
15:00 Камчія развилка на Камчию
15:30 Бяла АЗС у дороги
15:40 Обзор Aut. Nádr.
16:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
16:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
16:25 Равда post,restaurant Tornado
16:30 Ахелой restaurant Black And White
16:40 Поморіє Bus Station in new town
17:00 Сарафово zastavka airport
17:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
18:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Харків - Созопол

Популярні рейси з Созопол

Популярні рейси в Созопол

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information