За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 815 Харьков - Созополь

06:00 Харків ul. Nauki 9B, stacja metra "Nauchnaya", McDonald's
09:45 Дніпро Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
12:00 Кривий Ріг pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
16:30 Миколаїв Lenina ave. 98, shopping center "City Center"
19:00 Одеса ul.Objezdnaja - 21km/ Čerpací stanice
11:30 Каварна route Varna - Durankulak
12:10 Балчик Čerpací stanice "Lafi"
12:30 Албена Aut. Nadr.
12:40 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
13:00 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
13:45 Сонячний День Autobusová zastávka
14:10 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
14:30 Варна "Poligraphia" autobusová zastávka
15:00 Камчія vidlice do Kamchia
15:30 Бяла Čerpací stanice
15:40 Обзор Aut. Nádr.
16:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
16:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
16:25 Равда post,restaurant Tornado
16:30 Ахелой restaurant Black And White
16:40 Поморіє Aut. Nadr., in new town
17:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
17:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
18:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Додаткова інформація: Перевозчик не перевозит детей до 3 лет.

Показати всі рейси Харків - Созопол

Популярні рейси з Созопол

Популярні рейси в Созопол

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information