Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 515 Луцк - Созополь

07:00 Луцьк Chornovola str, 1 //hospital
08:00 Рівне Makarova str.,23//Shopping Center "Equator"
11:00 Тернопіль Mykulinetska str, 45B// Shell gas station
12:00 Чортків Yagolnitska str. Gas Station WOG
14:00 Чернівці Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
05:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:10 Балчик Gas Station "Lafi"
06:30 Албена Bus Station
06:40 Кранево "Top Market" bus station
06:50 Золоті піски Управление
07:05 Сонячний День Bus Station
07:10 Св. Константин и Елена Parking near complex
07:30 Варна "Poligraphia" bus station
08:00 Камчія развилка на Камчию
08:10 Бяла АЗС у дороги
08:20 Обзор Aut. Nádr.
09:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
09:20 Несебр Hotel Fiesta Panorama
09:25 Равда post,restaurant Tornado
09:30 Ахелой restaurant Black And White
09:40 Поморіє Bus Station in new town
10:00 Сарафово zastavka airport
10:20 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Чорноморець on the route (under the bridge)
11:00 Созопол restaurant Cherno more
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Луцьк - Созопол

Популярні рейси з Созопол

Популярні рейси в Созопол

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information