• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 515 Луцк - Созополь

  1. 06:00Луцьк Автобусная остановка, ул.Черновола, 1, поликлиника
  2. 07:00Рівне Автобусная остановка, ул. Макарова, 23, ТЦ "Экватор"
  3. 10:00Тернопіль АЗС "Shell", ул. Микулинецкая, 45Б
  4. 11:00Теребовля АЗС "OKKO", ул. Князя Василька, 121
  5. 11:35Чортків АЗС "WOG", ул. Ягольницкая
  6. 13:35Чернівці Глыбоцкий р-н, с.Коровия, ул. Главная, 9, автозаправка "AMIC Energy" (объездная дорога)
  7. 05:30Каварна трасса Варна - Дуранкулак
  8. 06:10Балчик АЗС "Лафи"
  9. 06:30Албена Автостанция
  10. 06:40Кранево Автобусная остановка, возле магазина «Minimarket»
  11. 06:50Золоті піски Остановка на трассе напротив отеля «Breeze»
  12. 07:10Св. Констянтин і Олена КП у входа в комплекс
  13. 07:30Варна Автобусная остановка «Полиграфия», бул. Христо Ботев, 3
  14. 08:00Камчія развилка на Камчию
  15. 08:10Бяла АЗС у дороги
  16. 08:20Обзор Автовокзал, ул. Славянска
  17. 09:00Сонячний берег Паркинг Doris, 200м. от Автовокзала
  18. 09:20Несебир Отель "Феста Панорама"
  19. 09:25Равда почта, ресторан "BEST"
  20. 09:30Ахелой Ресторан "Чёрное и Белое"
  21. 09:40Поморіє Автовокзал в новом городе
  22. 10:00Сарафово У развилки на аеропорт
  23. 10:20Бурґас АЗС "Lukoil" (кольцо на выезде из Бургаса в Варну)
  24. 10:45Чорноморець Автостанция
  25. 11:00Созополь Ресторан "Черно море"
  • Перевізник: Дорис ОДД
  • Додаткова інформація: Перевозчик не перевозит детей до 3 лет.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (20x30x60) - бесплатно, каждый следующий 30 ЕUR (при наличии свободного места). Ручная кладь находится в салоне у пассажира.

Пошук маршруту. Будь ласка, зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя