Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 316 Созополь - Днепропетровск

10:00 Созопол restaurant Cherno more
10:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
10:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Сарафово zastavka airport
11:20 Поморіє Bus Station in new town
11:30 Ахелой restaurant Black And White
11:35 Равда post,restaurant Tornado
11:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
12:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Обзор Aut. Nádr.
12:50 Бяла АЗС у дороги
13:00 Камчія развилка на Камчию
13:30 Варна "Poligraphia" bus station
13:50 Св. Константин и Елена Parking near complex
13:55 Сонячний День Bus Station
14:10 Золоті піски Управление
14:20 Кранево "Top Market" bus station
14:30 Албена Bus Station
14:50 Балчик Gas Station "Lafi"
15:30 Каварна route Varna - Durankulak
06:30 Одеса ul.Objezdnaja - 21km/ benzinka OKKO
11:00 Миколаїв Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
19:00 Запоріжжя Lenina ave. 92, Shopping center "Palmira plaza"
20:00 Дніпро Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Созопол - Дніпро

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information