Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут N02 Базель - Польша

12:00 Леррах Zob, Buchstabe „B”, Fernbuslinie
14:00 Оффенбург Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
14:45 Баден-Баден Hauptbahnhof DB
15:30 Базель Meret Openheim Str. obok Media Markt
15:30 Карлсрує Hintern Hauptbahnhof parking przy Schwarzwaldstr.
16:45 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
19:00 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
19:30 Марбург Busbahnhof-ZOB Ernst-Giller-Strasse
20:00 Франкфурт-на-Майні Pforzheimer Straße 5
20:00 Штадталлендорф Bahnhof przy ulicy Niederkleiner Strasse
21:00 Гиссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
21:30 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
22:15 Геттинген Hbf. Berliner Str.
02:30 Єнджиховіце Benzinka Shell, Jedrzychowice 98b
03:30 Болеславець Benzinka "Lotos", ul.Zgorzelecka 16
04:15 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
05:30 Вроцлав Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
07:45 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:00 Забже Pl. Warszawski
08:15 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:30 Хожув Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90 x 75 x 25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Леррах - Катовіце

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information