• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Закопане

  1. 12:20Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 14:20Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 15:30Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 17:10Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 18:25Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  6. 20:10Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  7. 22:40Любомль Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
  8. 23:10Ягодин celnice (UA-PL)
  9. 23:10Дорохуск celnice (PL-UA)
  10. 02:25Пулави Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
  11. 03:35Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
  12. 05:00Кельце Plac Niepodległości
  13. 07:00Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  • Перевізник: ФЛП Мельник О.Т.
  • Багаж: 1шт. до 30кг(100x60x30)-бесплатно, каждый след. 15кг от 60UAH/10PLN

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя