Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут Киев - Закопане

10:50 Київ Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:20 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:20 Житомир Aut. Nádr., Kievskaja 93
15:30 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:10 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:40 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:10 Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
22:40 Любомль Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
23:10 Ягодин celnice (UA-PL)
23:10 Дорохуск CLO POL-UKR
00:15 Хелм ul. Lwowska 20
01:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
02:25 Пулавы Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
03:35 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
05:00 Кельце ul. Czarnowska 12
07:00 Краків Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
08:50 Закопане Dworzec PKP, ul. Kościuszki 23
Перевізник: ФЛП Мельник О.Т.
Багаж: 1шт. до 30кг(100x60x30)-бесплатно, каждый след. 15кг от 60UAH/10PLN

Показати всі рейси Київ - Закопане

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information