За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Киев - Закопане

Виїзди: 20 Жов, 21 Жов, 22 Жов, 23 Жов, 24 Жов, 25 Жов, 26 Жов, 27 Жов, 28 Жов, 29 Жов
12:20 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:20 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:30 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:10 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:40 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:10 Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
22:40 Любомль Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
23:10 Ягодин celnice (UA-PL)
23:10 Дорохуск celnice (POL-UKR)
00:15 Хелм ul. Lwowska 20
01:30 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
02:25 Пулавы Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
03:35 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
05:00 Кельце ul. Czarnowska 12
07:00 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
Перевізник: ФЛП Мельник О.Т.
Багаж: 1шт. до 30кг(100x60x30)-бесплатно, каждый след. 15кг от 60UAH/10PLN

Показати всі рейси Київ - Краків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information