За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 095 Мерано - Мюнхен (12:00)

Виїзди: 22 Лис, 23 Лис, 24 Лис, 25 Лис, 26 Лис, 27 Лис, 28 Лис, 29 Лис, 30 Лис, 1 Гру
12:00 Мерано Terme
12:03 Марлінг Kellerei
12:05 Чермес Rathaus
12:15 Лана Lido
12:25 Терлано Karl-Atz-Platz
12:40 Больцано Hotel Alpi
13:10 Кьюза Bus Station
13:25 Бресаноне Dantestraße auf der Hauptstraße
13:50 Віпітено Deutschhaus
14:25 Инсбрук Busparkplatz am Hofgarten
16:35 Мюнхен ZOB
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR

Показати всі рейси Мерано - Мюнхен

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information